HAKKIMIZDA //
 


Türkiye pazarında yeni bir saha olan domestik havalandırma  ile ilgili Avrupa dan iki markanın Türkiye Distrübütörlüğü alınarak 1996-2001 yılları arası dağıtımı yapılmıştır. 2001 yılından itibaren AIRLUKS markası altında fason üretime başlanmış ve kısa zamanda kalitesi ve uygun ticari şartları ile projelerde aranan marka olmuştur.Ürünlerimiz in tamamı CE ve CB kalite sertifikalarına sahiptir.Yeni tasarımlarımız ve piyasalarda olmayan yenilikçi buluşlarımızı piyasaya arz etmekteyiz.

1992 yılında dış ticaret amaçlı kurulan şirketimizin konusu Elektrik piyasasına yönelik ağırlıklı ampul ve aydınlatma malzemelerinin ithalatı ve ihracatı olmuştur.

1996 yılında Türkiye pazarında yeni bir saha olan iç mekanların havalandırmasıyla ilgili fan ithalatıyla iki markayı Türkiye pazarına tanıtmış olup bu faaliyet 2001 yılına kadar sürmüş ve bu yıldan itibaren AIRLUKS VENTILATIONS SYSTEMS in Türkiye,ortadoğu,Rusya,Bağımsız Türk devletleri,orta Asya distrübütörlüğü ne başlamış olup AIRLUKS markası olarak kısa zamanda kalitesi güvenilirliği ve uygun ticari şartları ile pazarda aranan ve tercih edlien marka olmuştur. En çok uluslararası sertifikalara ve ürün gamına sahip olan AIRLUKS yeni tasarımları ve modelleriyle rakipsiz liderliğini sürdürmektedir.